Frogman

Jak vysokou frekvenci dokážete slyšet?

Test: http://www.no­iseaddicts.com/2009/03­/can-you-hear-this-hearing-test/
Slabě ještě slyším 21 kHz, víc už ale ne. :DD
Jak jste na tom?

___
Tak jsem si dal repráky úplně na max a slyším i 22 kHz. :DDD
(Díky za odpovědi, palce dám zítra, dnes už nemůžu. ;) )

Hlasujte v anketě

Nejlepší odpověď
Agneta

19-22 kHz

V září jsem byla na testu, a bylo mi atestováno nejlepší možné slyšení, ale na jaké frekvence bylo testováno jsem nechtěla vědět:D

Další odpovědi
briketka10

19-22 kHz

Slyším 22 kHz a dál při snižování kHz silnější lupání 😁

anonym

Jiné

Člověk dokáže slyšet frekvence přibližně v rozmezí 20 Hz až 20 kHz. Někteří mladí lidé dokážou slyšet frekvence mírně nad 20 kHz, naopak s přibývajícím věkem se horní hranice snižuje. Běžný lidský hlas má frekvenci zhruba od 200 Hz do 800 Hz.

zjentek

Jiné

na jedno ucho slyším netopýry, ale nevím přesně, jaká je ta frekvence.
Při 22kHz v notesu „něco lupe“ ;q

xxx3

19-22 kHz

ale jen těsně

Nechápavé

19-22 kHz

anonym

Jiné

slyším jen co chci a na frekvenci nezáleží 🙂

lexx

< 15 kHz

ale kdoví jestli…to by chtělo audiometrický vyšetření když Vám ušní doktor pouští do sluchátek různý tóny z generátoru

cochee

Jiné

Nevím.

Audiokřivku mám v mezích normálu, to vím jistě (dvouleté kontroly, poslední před 2 měsíci). Kolik kHz ale slyším, to nevím, bo na audiu se měří tuším max do 18 kHz a navíc je to o tom, jak tichý tón ještě uslyším. A doma nemám dostatečně kvalitní měniče, aby mi to zahrály, a už vůbec ne definovaný a ověřený zdroj zvuku (ne, CD s měřicími audiosignály to opravdu není).

bolak

15-18 kHz

Tak já končím na 15 kHz, ale kdo víc jestli je to ušima, protože i v těch novějších filmech jak začne hrát v pozadí hlasitější hudba, tak slyším jenom chrastění a chroupání a sem tam vypadne zvuk úplně. Vypadá to že mám repráky nejspíš po babičce.