annas

Jak vysoko může vyletět motýl?

Křídla motýlí…

Nejlepší odpověď
www

Podobná otázka (hmyz) tu již byla.
S využitím vzdušných proudů překonávají motýli horské masívy několik km vysoké.
Studium.
Bližší info dodá Google 😁 !

Další odpovědi
hanulka11

myslím, že motýl není uzpůsoben k letu do velkých výšek , vždyť i vítr ho sráží níž při letu
tipuji tak 20m víc ne
ale jsem zvědavá ,jak to doopravdy je

tom004

Jak vysoko létá,to nevím.Ale,četl jsem,že jsou vidět,i nadmořských výškách,přes 2 000 metrů.A,výšku letu nad zemí,tipnu do 30 metrů.

Kerberus

www – měl jste vložit odkaz. V modré liště jsem otázku nenašla, když jsem ji vložila. Rovněž bych uvítala odkaz v Google. Záleží na formulaci otázky, někdy se nezadaří.

anonym

Vždyť zmínil odkaz, stačí vložit hmyz a vyhledá to přesné znění otázky:
„Jak vysoko je schopný létat hmyz?“
Dokonce na ni www sám odpovídal, proto reagoval, že odpovídá na totéž po druhé.