Avatar uživatele
Danča1210

Jak vysoká bude exekuce??

Exmanžel mi nechal dluh,který ovšem nejsem schopna zaplatit.Dá se nějak dopředu vypočítat nebo aspoň přibližně určit kolik mi můžou exekučně strhávat z platu pokud jsem samoživitelka a mám plat okolo 12tis.A když mi začnou strhávat z platu je to konečná nebo mi můžou ještě zablokovat účet,zabavit majetek nebo tak něco?Dlužím okolo 50tis.Děkuji
Doplňuji:
Tak jsem se s exekutorem domluvila na splátkách,uff­..doufám,že už nebude podnikat žádné další kroky..Děkuji všem za rady 😁

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 4069 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
zjentek

okamžitě kontaktujte toho exekutora a hledejte společnou řeč,nedělejte mrtvého brouka. Mrtvý brouk= upřímnou soustrast.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Drap

To zde asi nikdo jen tak neodhadne.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
studium

Exekutor může zablokovat ůčet,vzít majetek i peníze z platu.Uháněj za exekutorem,pokud je to ve stádium upozornění běž za věřitelem zkus se dohodnout.Dluh 50.000 se ze všemi poplatky může vyšplhat až na 90.000 .Vyrovnej si SJM jinak ti mohou na majetek i tři roky po rozvodu,tedy na ten co jste si pořídili za manželství!!!!

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Nicozjb

jednat navrhnout sama splátky jinak máte nárok na nezabavitelné minimum k tomu je třeba vědět kolik máte dětí pokud máte 1 dítě dělá to cca 10500 otázka je také zda bude exe chtít spolupracovat může vám blokovat učet na vaše jméno po dobu než dluh uhradíte zřidte si dětské konto tam nemůže

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek