Pavel950710

Jak vyrýsovat břicho?

Zdravím, měl bych dotaz, jak nejlépe vyrýsovat břicho a hrudník? Před časem jsem dost zhubnul, pravidelně cvičím (Bosu, posilování, aerobní aktivity), snažím se dodržovat stravu (bílkoviny, více porcí atd., ale nevážím to na gramy), ale vůbec nic se ani náznakem nerýsuje, tak jestli tam ten sixpack vůbec mám? :D Nebo stačí jen déle vydržet?

Odpovědi
Edison

Pravítko, kružítko… to by bylo, aby se to nepovedlo… 😁

Gus_Fring

Six-pack má každý, i já. Jenže já ho mám pod tukem. Samozřejmě, když budeš posilovat břicho, six-pack bude větší. JENŽE!!! nejdřív se musíš zbavit tuku. Takže ikdybys posiloval břicho jak Arnold a jedl stovky gramů bílkovin, ale dostával do sebe nějaké rozumné množství cukru, tak se ti tam neobjeví.
Samozřejmě, jsou lidé, kteří mají typ postavy a metabolismus takové, že můžou jíst cukrů a tuků a kalorií kolik chtějí a zdravotní problémy je postihnou jen z vnitřní stránky, nikoliv z vnějšku.

DoTazatel

Déle vydrž, jak píšeš.
Omez tučná, sladká jídla — nejlépe úplně (sladkosti všobecně – ceukrovinky atd, pečivo, smažená a jiná nezdravá jídla). A nejen jídla ale hlavně i pití, sladké limonády (coly a všechny její podoby, sladké džudy, energeťáky atd..). Nejlépe jen vodu, mléko, čaje, kávu (popř. proteinové nápoje ;) ). Hlavně nic slazeného – ani s umělýma sladidlama.

Dělěj sedy-lehy, sklapovačky, plank, můžeš přidat i běhání.. njadi si i jiné cviky na břicho – střídej to.
S bélkovinama děáš dobře ;)

Víc se do toho opři, cvič tvrděj.
Vždycky to chce čas. A výsledky není vidět ze dne na den ( i když tam jsou). Pokud budeš usilovně trénovat, tak za jeden měsíc (30 dní – to není tak moc) uvidíš kusanec změny, obzvlášť na břiše.
BTW nezaměřuj se jen na břicho – nebo na nějakou určitou partii – cviš všechny. (Hubneš na břicho i když zrovna necvičíš cviky na břicho).

Gus_Fring: To samozřejmě platí o vše svalech – všechny máme pod kůží a pod tukama, stejně tak prsní svaly, bicepsy, trisepcy, lýtkové svaly, trapezy, deltovy sval, všechny… ;)