hauzi

Jak vyrozumí soud nebo policie matku která podala trestní oznámení za neplnění výživného?

Dobrý den v lednu jsem podala trestní oznámené na bývalého manžela ohledně neplacení výživného na dceru.Z doslechu jsem se dověděla že proběhl nějaký soud a manžel údajně dostal podmínku.Ale soud ani policie mne neposlali žádné vyrozumění.Dluh na výživném stále narůstá a soud nic neřeší.To že mi bývalý manžel občas pošle tisíc korun je výsměch naší dceři která je nadaná a má se vzdělávat.Sama to bohužel nemohu finančně pokrýt.Bohužel ještě musím dodat že bývalý manžel má vysoký příjem ale láska k výherním automatům je větší.

Nejlepší odpověď
Drap

Podejte dotaz znovu na policii , popřípadě soud.

Další odpovědi
anonym

Zajdete si na policii , kde jste trestni oznameni podavala a zeptejte se tam. Popripade na socialku , jestli by jste nemela dostavat nejake prispevky , jestli jste na tom ekonomicky slabe. -iv-

Džanička

Já jsem na tom stejně, vyřizovala jsem co se dá a vždy mi přišel dopis, ať už od soudu, tak od policie, jak s tím pokročily.. Oni vám to musí poslat, aby jste věděla jak jsou s tím daleko.. Ještě co vám můžu poradit, je to, aby jste si na soudu zašla na exekuční a tam jim vše řekla, a oni mu budou strhávat peníze z platu, teda pokud není živnostník, pokud je živnostník, tak máte smůlu, jako já.. Poslední možnost, je zajít si na úřad péče o dítě, nebo na sociálku, a tam si vzít vzor dopisu, jak podat žádost k soudu, aby alimenty platily vašeho bývalého manžela rodiče.. To je dnes novinka a mnoho žen to neví, poradily mi to na policii, já už to mám vše vyřízené a teď už jen čekám na soud, který bude v lednu.. Držím palce..