Jak vyrobit žiravinu??

Prostě máme úkol do chemie:napsat něco vyrobit.Poradte mi prosíííímmm!!!!

Nejlepší odpověď
annas

Otázka není srozumitelná. Napište, jak se vyrábí mýdlo. V něm se užívá žíravý louh.

Podívejte se na postup:

Zdroj: http://www.li­dovky.cz/vyrob­te-si-domaci-mydlo-0s2-/ln_noviny.as­p?c=A090627_000107_ln_no­viny_sko&klic=­232257&mes=090627_0

Další odpovědi
mosoj

Jednak se to máš učit Ty !!
Jednak se neumíš vyjadřovat a prase aby vědělo na co má odpovídat.

A hlavně, neumíš ani poděkovat !!!!

anonym

Zkus se mrknout do učebnice.
Třeba tě osvítí.

anonym

Ale to mi je divna otazka?To se mate ucit ne vyrabet!A co se tyce psani,tak to z ceho se sklada-i ja chodila do skoly!A mozna jste se zkraje zeptal,spatne­.Vyrobit ne-poznatkove vysvetlit.