Jak vyrobit z tuhy tužky diamant?

Nejlepší odpověď
Dochy

Mělo by stačit pokud dokážete tuhu vyčistit… pak trochu stlačit – asi 55000Atm a maličko zahřát na cca 2700st.C A nechat tam tak týdny až měsíce…

Další odpovědi
www

V podstatě tlakem.

Zdroj: Učivo ZŠ

Awe

Pomocí nanobotů

Drap

V běžných podmínkách nelze. Není k tomu zatím vhodné technologické zařízení. Zatím existuje pouze teoretická možnost.

Bičiště

Výroba diamantu není žádná teoretická možnost, běžně se vyrábí, pak jsou to syntetické diamanty. Je to na bázi uhlíku, vysokého tlaku a vysokých teplot, tak jak to naznačuje odpověď „DOCHY“. Jejich využití je stejné jako u diamantů přírodních – šperkařství, průmysl.