Jak vyrobit svíčku?

Prosím o informaci,jak si vyrobit doma svíčku.

Nejlepší odpověď
dudu

svíčku lze vyrobit např. ze včelího vosku a to bud tak, že rozehřátý vosk nalejete do vhodné formy a do něj ponoříte knot, nebo na knot navinete nahřátou mezistěnu. Napoprvé asi výsledek nebude exelentní, ale použitím metody pokus a omyl posléze uspějete a po zapálení takovéto svíčky si krásně provoníte místnost. Věřte je to paráda.

Další odpovědi
Michal

Do nějaké příhodné formy zavěsíte knot a počkáte,až nalitý vosk.Ztuhne Upravíte knot a je to.Dílko je na světě.Můžete svíčku i zdobit a střídat barvy vosků.