jak vyrobit šipku do foukačky?

potřebuju dobrou,lehkou šipku která daleko dostřelí.jak ji mám vyrobit?

Nejlepší odpověď
kenyrts

Jak vyrobit foukačku z brčka a špendlíku s velkou hlavičkou
A je tady další originální video návod na výrobu jednoduché zbraně. Tentokrát je to foukačka, vyrobená ze dvou brček na pití a jako šíp je použit špendlík s velkou hlavičkou. Každá slámka má malinko jiný průměr, takže do sebe krásně pasují a šipka vystřelená z této foukačky má patřičnou rychlost. Buďte velice opatrní při střelbě a hlavně, nikdy prosím nestřílejte po ničem živém!

dále link na video návod:

Zdroj: http://www.vi­deoforum.cz/cz/hry-a-zabava/detail/jak-vyrobit-foukacku-z-brcka-a-spendliku-s-velkou-hlavickou.html