titanius

Jak vyrobit podzemní bunkr na zahradě?

Nejlepší odpověď
www

Lopatou, krumpáčem, bagrem.. Záleží k jakému účelu a na jak dlouhý pobyt, poněvadž od toho se odvíjí další vybavení a příslušenství.

Další odpovědi
anonym

Co to bude? Protiraketová základna, pěstírna konopí atd. ? :D

Jinak musíš přemýšlet nad tím, jak postavit, běž se podívat, jak staví základy a pak zjistíš, jak to dělají. Nedá se to vysvětlit. 🙂

autacek

Hm… základní technické informace lze načerpat třeba v článku zde:

http://www.no­vinky.cz/zahra­nicni/evropa/138666-rakusan-se-priznal-k-otcovstvi-sedmi-deti-sve-veznene-dcery.html

honza19hk

záleží k jakému účelu a jak velký,od toho se bude odvíjet materiál konstrukce.
Napiš třeba přes místní poštu,když řekneš k čemu bude a jak velký tak ti napíšu jak postupovat a jak ho postavit aby ti nespadl na hlavu.