Tíšek99

Jak vyrobit něco na sylvestra co by udělalo světelný efekt?

Ale né moc velkou ránu

Nejlepší odpověď
fcoop

Nic nevyráběj,těhle domácích pyrotechniků jsou na Nový rok plné nemocnice.
Těch volovin se prodává tolik,že......

Další odpovědi
Drap

Zapálit chalupu. Světelný efekt obrovský, rána téměř žádná , pokud ovšem odpojíš plyn

barnajka

Jo, to víš že jo – a hned na Nový rok se sem půjdeš ptát, jak se píše na klávesnici ‚dvoupahýlovou‘ metodou…

Neblbni, tohle fakt není sranda. Jestli chceš mermomoci světelný efekt bez velké šupy, zajdi se o půlnoci mrknout na náměstí na ohňostroj. Dělají to profíci: podívaná krásná, riziko úrazu minimální.

A nebo si kup pytlík prskavek jako já :P

baghira

cca 3 kg vysoce obohaceného uranu. Ránu to sice trochu dá, ale ten světelný efekt bude stát rozhodně za to.

venkovan

Bude to trochu s ránou, ale ne moc hlasitou.
Je potřeba traverza tvaru „U“, trochu provazů, či řetězů a dva stromy. Traverza se uváže na řetezy a vyvěsí mezi stromu v patřiční výšce od země a dalším lanem vytáhne o 90°od dolní uvratě.
Na Silvestra, krátce před půlnocí se všichni pozvou ven, seřadí podle velikosti mezi stromy a s počítáním příchodu Nového roku, pustí lano které drží traverzu.
Řekl bych, že všichni budou mít před očima mnoho hvězdiček a silný novoroční zážitek. A ještě mnoho barev si na hlavě odnesou domu.