Ing.internet

Jak vyrobit nebo kde levně koupit nástěnku?

Nejlepší odpověď
Drap

Záleží jak potřebuješ velkou. V papírnictvích se dají poměrně levně koupit korkové nástěnky. Nebo lze vyrobit například z tabule polystyrenu. Můžeš ji natřít, nebo potáhnout vrstvou nějaké látky, lze přidat i rámeček…těch možností je spousta

Další odpovědi
hanulka11

v hobby marketech koupíš hotovou za pár korun

elektrikář

Ve stavebninách jde koupit tabule hobry a olištovat.

Děda Louda

Potřeby pro instalatéry.

bubukaa

korek, nebo dřevotříska na kterou přilepíš silnější koberec a nebo nějaký plechový čtverec na který budeš věci přidělávat magnetkama, ale pokud nepotřebuješ zrovna z dílny vyrob si sám tak v mnoha papírnictví mají levné korkové nástěnky