kulichmulich

Jak vyrobit mast/lék/atd… na vyléčení hemeroidů?

A nejlépe nějakou mast také na vyrážku po stehnech, pravděpodobně protože jsem měl na sobě dlouho mokré plavky.

Odpovědi
mojitek

si děláte srandu nebo to je skrytá kamera ? :D

anonym

Nejlíp, když si zajdeš k doktorovi (dermatologovi) – netušíš, z čeho vyrážka na nohou vznikla, nepokoušej ji nějakým domadělkem.
Pokud jde o hemeroidy – můžeš zkusit např. ´sedací´ koupele v lázni z dubové kůry, ale i tady bych ti spíše doporučil návštěvu lékaře – minimálně kvůli zjištění stavu.

Nazdar Bazar

https://www.y­outube.com/wat­ch?v=G6Prg97qB70

(6:28) hned mi tento dotaz evokoval recepturu, kterou prezentovali na TV Regina. :D