blošik

Jak vyrobit hru?

Doplňuji:
na PC

Nejlepší odpověď
kropitko

Úplně jednoduše,stáhněte si pár prográmků,srovnejte si to v hlavě a hurá na to

Doplňuji:
koukněte na stránky slunecnice.cz,tam je pár solidních prográmků na tvorbu her i na grafiku,já tomu moc nerozumím,ale u pár programů píšou,že jsou vhodné na tvorbu her…

Další odpovědi
Miroslavst

vyřízni si 16 černých figurek a 16 bílých figurek, nakresli si políčka na papír 8×8 políček střídavě černý a bílý a máš vyrobenou hru
ŠACHY

FOG

Staci dobry podpatek a muzes si udelat „dulek“ a hrat „kulicky“.
Nejcenejsi byvaly „sklenenky“ a pak ty kovove – z lozisek. Good luck.

Retko

Nekolik let studuj programovani, pak si sezen tym nekolika stovek lidi, a priprav se na nekolik let driny. No a pak z toho bude neco, co ti hacknou za 3 dny…

Radovan M

Jakou máte na mysli ? 😛

GangstaHelper

Takže otevřeme poznámkový blok, nachystáme si klávesnici a už jen píšeme a píšeme … Výsledný soubor uložíme jako exe, nebo bat, podle toho, jak jsme hru psali.

Toto opravdu není typ otázky, na kterou by se dalo odpovědět.

člověk

není to jednoduché,proto jsou zbohatlí z tohoto jen někteří