lukas1912

Jak vyřešit zatěžování procesoru?

vysoka natěš procesoru i zpomalení načítaní systému po instalaci určitých programech nebo je někde spuštěna služba která to ztěžuje pokut ti programy tam nebili počítač běžel normálně nes problému můžete mne to pomoct vyřešit zde se mohlo stát chyba tet běží procesor 70%-100% potřebuji to srazit na 0%-15% děkuji

naposledy instalované programy
µTorrent
Media Player – Codec Pack

Windows Vista Service Pack 1

Windows Vista Service Pack 2

a ještě to odmita vyhledávat Windows update

děkuji potřebuji to srazit protože při zapnutu počítač to trvá 30min a uplneho klidu přetim to bilo načteni max 1.5min to zastiženi děla i kdyš nic neni pustěni pc co mam stoho zakázat děkuji http://obrazek­.top/images/2017/02/­18/eie.jpg

Odpovědi
Kryšpín

Omezit hry a jít občas na procházku, neb provozovat také něco jiného

Quimby

Trochu té gramatiky prosím.
Když běží na 70%-100%, tak se podívej do správce úloh, které programy ten procesor vytěžují a případně je vypni/smaž.
Jinak proč to chceš srazit dolů? Snad když si na něm něco pustím, tak čekám, že ho to vytíží na maximum a to něco pojede jak nejlépe to jde, ne?

Dochy

Můj tip, tak trochu střela od boku (málo informací od Tebe, málo zkušeností s problémem):
Problém s WinUpdatem. Ve Win stále aktuální téma snad od XP minimálně do sedmiček (možná i do desítek). Můžeš zkusit najít nějakou zaručenou radu jak to vyřešit, také je možné, že to během 1–2 dní plné práce CPU ten update dokončí