Elaela

Jak vyřešit zasílání a nezasílání emailů z Facebooku?

Jsem členem více FB skupin, ale ke srozumění uvedu jen 3 příklady:

FB SKUPINA 1: Někdo ze členů skupiny vloží nový příspěvek, a mě příjde email, který mi oznamuje, že Franta Novák vložil do této skupiny nový příspěvek. Tento email lze pochopitelně otevřít odkazem přímo na FB příspěvek.

FB SKUPINA 2: Někdo ze členů skupiny vloží nový příspěvek, a mě ŽÁDNÝ EMAIL NEPŘÍJDE.

MŮJ OSOBNÍ FB ÚČET: Někdo z mých přátel vloží příspěvek na jeho FB, a mě příjde email s informací, že Anička vložila příspěvek. Jiný z přátel udělá totéž a email nedostávám.

Může mi někdo vysvětlit proč je tomu tak, a jak to upravit? O některé info stojím, o jiné nikoli.
PS: Důležité upozornění: Žádné úpravy a nadstavení se nekonala. Přidání někým do skupiny, nebo vyhovění žádosti o přátelství, jinak nic.

Děkuji

Odpovědi
Brblal

Mě se osvědčilo, že mám dvě mailové adresy:

Ta první je jen pro přátele a tu nikde nezveřejňuju, nechodí mi na ní vúbec žádný SPAM a pod.

Ta druhá moje mailová adresa, tu používám k objednávání věcí a do inzerátů, tam mi už SPAM chodí, ale já ty zprávy čtu jen pomocí webového rozhraní, na odkazy, které v nich jsou zásadně neklikám.