e1232851@trb

Jak vyřešit velké mezery v zarovnání textu do bloku ?

Při psaní textu v MS World 2013 se mi při zarovnání textu do bloku na řádek např.: na konci odstavce napíší třeba jen 3 slova.

a prosím o rady k tématu a né o rady tipu že mám psát se zarovnáním do leva

Odpovědi
anonym

Zaprvé – znemožnil jste se užitím slova tip namísto typ. Za druhé, alespoň co já vím, tak Word neroztahuje nedokončený poslední řádek odstavce. Jinak je tu možnost rozdělovat slova, změnit komunikát, …

Hlada

Na konci odstavce se musí použít konec odstavce (Enter), nikoli konec řádku (Shift + Enter). Je dobré mít zobrazené skryté znaky formátování.

suaeda

Napadají mne zatím jen tyto možnosti. Použít menší velikost písma, nebo jiný užší font písma. Samozřejmě lze slova na konci řádků také rozdělit.

arygnoc

rozdeľovaním dlhých slov na konci vety.

;-Q