Kelt

Jak vyřešit tuto zajímavou úlohu?

Mám skener na formát A 4 a chtěl bych se zbavit většiny papírů, třeba i návodů, ale předtím, bych je rád naskenoval.
Právě mám před sebou rozložený návod. Složený má formát A 6, rozložený je 3 × 5 , tedy 15 těchto stránek, oboustranně popsané. Stránky jsou očíslované, na jeden formát A 4 potřebuji 4 stránky A 6, 2 řady ve dvou sloupcích, také mohu v ohybu stránky zahnout, nebo stránky rozstříhat. Stejně to pak vyhodím. Otázka zní, jak to udělat na co nejmenší počet stisknutí skeneru, abych měl všechny stránky . Takže mám 30 stránek A 6 , to by mělo jít na 8 vložení. Jak poradíte? Děkuji.

Odpovědi
anonym

Poradím stáhnout si návod z webu výrobce.

Dochy

Když je můžeš rozstříhat, tak je rozstříhej, poskládej (pokud to půjde):
1 2
3 4

5 6
7 8
a bez problémů to dáš. Co bys chtěl řešit?