Odpovedi18

Jak vyřešit tento problém s bankou?

Zaregistroval jsem se do jednoho losování a tam chtěli peníze předem, které po neúspěchu zašlou zpět, tu věc o kterou se losovalo jsem nevyhrál a ta transakce se v mé bance zrušila (nejde vidět) ani v mobilu ani v aplikaci,ale naštěstí jsem si jí vyfotil. Peníze měl obchod odeslat zpět na bankovní účet do 7–11 dnů což už uplynulo. A banka říká, že peníze mám na účtě od té doby co se to zadalo, že se to prý hnedka stornovalo a peníze se mi vrátily zpět na účet, ale to je nesmysl, protože toho bych si všimnul. A hlavně bych tam měl transakci zpět. A výpočty, které jsem dělal mi to dokazují, že částka mi chybí.
A přesně ten samý problém mám s Alzou, která mi stornovala obě objednávky a peníze si strhla, ale tady mi vrátili, alespoň jednu platbu.Volal jsem i do Alzy a mám od nich obdržet dvě částky,ta jedna už přišla, ale o té druhé ani památky. Mám všechno vyfocené i zůstatek na účtě po nákupech a když se strhnou všechny transakce a odečte se to ze zůstatku, tak mi stejně výjde, že mi chybí ty peníze, které mi měli přijít (5177,1845) Dá se s tím něco dělat? Banka mi nechce ani po těch důkazech vrátily zbylé peníze zpět. Obě částky byly stornovány a peníze se vrátily na účet, ale kdyby tomu, tak bylo, tak i v té alze by mi neříkaly, že mi má přijít ještě jedna částka do 3 dnů. Když jsem si přičetl ty 3 částky k částce, kterou jsem měl na účtě po losováním a 2× platbou na alza.cz a poté jsem sečetl všechny transakce (+ i -) a ty odečetl, tak mi vyšlo, že mi chybí na účtě přesně 7022,99,– takže chyba na mé straně nebude.

Odpovědi
Edison

Neřeší se toto v jiném nedávném příspěvku???