Pokročilý

Jak vyřešit tento problém s bankou?

Zaregistroval jsem se do jednoho losování a tam chtěli peníze předem, které po neúspěchu zašlou zpět, tu věc o kterou se losovalo jsem nevyhrál a ta transakce se v mé bance zrušila (nejde vidět) ani v mobilu ani v aplikaci,ale naštěstí jsem si jí vyfotil. Peníze měl obchod odeslat zpět na bankovní účet do 7-11 dnů což už uplynulo. A banka říká, že peníze mám na účtě od té doby co se to zadalo, že se to prý hnedka stornovalo a peníze se mi vrátily zpět na účet, ale to je nesmysl, protože toho bych si všimnul. A hlavně bych tam měl transakci zpět. A výpočty, které jsem dělal mi to dokazují, že částka mi chybí.
A přesně ten samý problém mám s Alzou, která mi stornovala obě objednávky a peníze si strhla, ale tady mi vrátili, alespoň jednu platbu.Volal jsem i do Alzy a mám od nich obdržet dvě částky,ta jedna už přišla, ale o té druhé ani památky. Mám všechno vyfocené i zůstatek na účtě po nákupech a když se strhnou všechny transakce a odečte se to ze zůstatku, tak mi stejně výjde, že mi chybí ty peníze, které mi měli přijít (5177,1845) Dá se s tím něco dělat? Banka mi nechce ani po těch důkazech vrátily zbylé peníze zpět. Obě částky byly stornovány a peníze se vrátily na účet, ale kdyby tomu, tak bylo, tak i v té alze by mi neříkaly, že mi má přijít ještě jedna částka do 3 dnů. Když jsem si přičetl ty 3 částky k částce, kterou jsem měl na účtě po losováním a 2x platbou na alza.cz a poté jsem sečetl všechny transakce (+ i -) a ty odečetl, tak mi vyšlo, že mi chybí na účtě přesně 7022,99,- takže chyba na mé straně nebude.

Odpovědi:

Bronzový

Neřeší se toto v jiném nedávném příspěvku???

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Počítače a internet

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Počítače a internet

Zlatý Bedy 1527
Zlatý Michal Kole 1198
Zlatý mosoj 1092
Zlatý ge0rge 1055
Zlatý Hlada 1002
Zlatý led 956
Zlatý gecco 905
Zlatý www 829
Zlatý badisko 818
Stříbrný cochee 708

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.