Avatar uživatele
Petra99

Jak vyřešit proboblém s kočkou a koťaty?

Dobrý den, máme kočku, která porodila 4 zdravé koťata, ale nelíbilo se jí když jsme přivezli štěně do domu, tak je jeden večer odnesla oknem na půdu. Za pár dní jme koťata přenesli zpátky do původního pokoje, ale kočka pořád naříká mňouká a já nevím co by chtěla. Co bych měla s koťaty udělat? Mám je přenést zase na půdu, nebo je nechat v místnosti? Děkuji

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 3924 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
anonym

Odpoveď byla označena jako užitečná

Kočka s koťaty potřebuje klid a trochu „soukromí“. Upravte jí nějakou bedýnku (vystelte ap.) a odneste ji i s koťaty třeba na tu půdu. Až budou koťata větší a rozlézat se, bude lepší je přemístit někam do světlejší místnosti.
Bylo dobré přivykat kočku na štěně a naopak.
Doplňuji:
Bylo by dobré…
Pochopila jsem, že bydlíte v rodinném domku, tak třeba dejte kočku později
i s koťaty
do nějaké kůlny aby mohla až budou větší objevovat okolí a nehrozil jim úraz, nebo že někam spadnou.
Kočky jsou zpravidla dobré matky a jestli píšeš, že mňouká a zdá se ti, že neví co chce, tak ona to ví naopak velmi dobře.

Upravil/a: anonym

1 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?anonym Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
FOX.IK

jestli ji chcete nechat v pokoji, ne na pude, tak ji ale v tom pokoji udelejte dobre zazemi, kde se i s kotatky schova a nebude na ni hned odedveri videt. Klidne tam nemusi byt ani svetlo. Koca to vydrzi…zvykne si a nabyde jistoty, kdyz tam nebude rozruch a nepustite tam psa.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Dochy

Když kočka má svou hlavu a svou představu jak zabezpečit koťata. Nejsem si jist, zda do oho můžete „beztrestně“ zasahovat. Pokud má kočka volnost a není zavená v bytě, tak si ty koťata zas někam odnese.
Můžete se pokusit ji udělat nějakej klidnej koutek, ale finální rozhodnutí bude na ní 😉
Jedno z pravidel pro přežití zní „nestavte se mezi matku a mláďata“ 😉

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
honza19hk

vyhodit na zahradu,kočka se o ně postará. Je to tejný jako kdyby jsi sebrala dítě mámě z náruče.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek
Zajímavé otázky v kategorii Zvířata