Avatar uživatele
davidch

Jak vyřešit problém se špatnými ovladači?

Dobrý den, nedávno jsem si na svém notebooku aktualizoval ovladače grafické karty a zdá se mi, že počítač jede poněkud pomaleji. Mohu se zeptat, zda je možné vrátit verzi ovladačů do předchozího stavu? Pokud ano, jak?

Zajímavá 0 před 2559 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
still

Jak se projevuje to zdání pomalosti? Jinak samozřejmě nainstalovat starší ovladač je možné. Odinstalovat nový, nainstalovat starší.

Upravil/a: still

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
gecco

  1. OS???
  2. asi Win (viz 1. – které???) – máš i bod obnovy?
  3. pokud ne (2.) – znáš Ovládací panely? (nebo taknějak)

_____________­________________________­__________________
Moc se omlouvám, nepomůžu…
___

  1. Win10 opravdu neznám – a nikdy znát nebudu (doufám), považuju tuhle marketingovou strategii MS za zparchantělou
  2. s Win10 (a potažmo počítačem) si MS dělá ´co chce´ – bez reálné možnosti to uživatelsky ovlivnit (reálně nelze pomoct, počítač ovládá MS, ne uživatel)

___
Tolik mé stesky…
😉
___
A. jako jediné reálné řešení daného problému vidím

  1. zjistit, zda lze počítač provozovat bez Win

aa) přejít k jinému OS
ab) koupit jiný počítač a ´aa´
B. řešení bez vyřešení – kontaktovat prodejce počítače, at to vyřeší on; bohužel – velmi pravděpodobně to skončí výmluvami na MS a uživatele (jeho neschopnost rozpoznat či nezpůsobit daný problém)
___
´B´ mám vyzkoušeno, po ´ náročné´ komunikaci s MS HelpLine (a mém oznámení, že jsem problém našel) mi bylo řečeno – že o tom vědí, na problému pracují (prozatím neúspěšně) – ale nesměj to říkat…

Upravil/a: gecco

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek