davidch

Jak vyřešit problém se špatnými ovladači?

Dobrý den, nedávno jsem si na svém notebooku aktualizoval ovladače grafické karty a zdá se mi, že počítač jede poněkud pomaleji. Mohu se zeptat, zda je možné vrátit verzi ovladačů do předchozího stavu? Pokud ano, jak?

Nejlepší odpověď
still

Jak se projevuje to zdání pomalosti? Jinak samozřejmě nainstalovat starší ovladač je možné. Odinstalovat nový, nainstalovat starší.

Další odpovědi
gecco

  1. OS???
  2. asi Win (viz 1. – které???) – máš i bod obnovy?
  3. pokud ne (2.) – znáš Ovládací panely? (nebo taknějak)

_____________­________________________­__________________
Moc se omlouvám, nepomůžu…
___

  1. Win10 opravdu neznám – a nikdy znát nebudu (doufám), považuju tuhle marketingovou strategii MS za zparchantělou
  2. s Win10 (a potažmo počítačem) si MS dělá ´co chce´ – bez reálné možnosti to uživatelsky ovlivnit (reálně nelze pomoct, počítač ovládá MS, ne uživatel)

___
Tolik mé stesky…
😉
___
A. jako jediné reálné řešení daného problému vidím

  1. zjistit, zda lze počítač provozovat bez Win

aa) přejít k jinému OS
ab) koupit jiný počítač a ´aa´
B. řešení bez vyřešení – kontaktovat prodejce počítače, at to vyřeší on; bohužel – velmi pravděpodobně to skončí výmluvami na MS a uživatele (jeho neschopnost rozpoznat či nezpůsobit daný problém)
___
´B´ mám vyzkoušeno, po ´ náročné´ komunikaci s MS HelpLine (a mém oznámení, že jsem problém našel) mi bylo řečeno – že o tom vědí, na problému pracují (prozatím neúspěšně) – ale nesměj to říkat…