Ozzy21

Jak vyřešit problém s učitelkou na němčinu ?

Zdravím,
chodíme do deváté třídy a dostali jsme učitelku kterou jsme v životě neměli a na ještě tak b*bej předmět jako je němčina.. Kolik rodičů by muselo říct, že nechce aby nás učila, aby nám škola vyhověla.. PS: Nechceme jí všichni !!

Nejlepší odpověď
Melkor

A co třeba napsat proč jí nechcete, pokud je to kvůli tomu, že vám dává hodně úkolů a je přísná, tak s tím asi nic nenaděláš…

Další odpovědi
Drap

Naštěstí žáci ani jejich rodiče nemohou dost dobře určovat kdo je bude učit a kdo ne. A týká se to i těch " blbejch" předmětů .

led

Problém je riešiteľný.
Pomstite sa jej! Začnite sa učiť, čo najlepšie. Ako vám bude dobre na konci školy, keď jej po nemecky poviete, čo ste k nej cítili.
Ak sa už teraz neviete pri práci, aj škola je práca – pre žiakov, ako budete môcť neskôr spolupracovať s človekom, ktorého neznášate, ale nebudete môcť ovplyvniť túto spoluprácu – jedine vlastnou výpoveďou. Berte to tak, čo sa za mladi naučíš, to je pracovať s človekom, s ktorým si súkromne nemáte čo povedať, ako budete žiť ďalej v spoločnosti? Spoločnosť sa neskladá len z priateľov.

MichalTy

Zkuste sepsat SLUŠNOU petici s rozumnými důvody, proč je špatná. Všichni to podepište (klidně i s rodiči) a odneste řediteli.

isteron

Napíšte petíciu, spolu s rodičmi a prerokujte ju na rodičovskej rade.