Fyzik

Jak vyřešit problém s počítačem?

Windows 7 mi najednou ohodnotilo internetové prohlížeče jako potenciálně nebezpečné. Prý mám nastavit Zabezpečení Internetu, ale tam nic o potenciálně nebezpečných programech není. Vypnutí Firewall nepomohlo.

Co s tím?

Odpovědi
Alesh

Vypnutí firewallu nepomohlo? Pak už jedině odinstalovat antivir, jinak už fakt nevím… 🙂

anonym

neproběhla ti nová aktualizace win? Pak to pusť z hlavy do příští aktualizace. Občas se stalo po aktualizaci, musel jsem doinstalovat myš, dokonce mi to hodilo win jen na 30 dnů, po další aktualizace dobrý

Michal Kole

Napiš mi na Michal.Kolesa@seznam.cz pošli mi screenshot toho okna, kde je to „červené“, a pošli mi seznam spuštěných procesů při startu např. z aplikace autoruns je to na každém download serveru před pár dny vyšla nová verze