hankadr

Jak vyřešit problém s nabíjením mobilu?

Mám mobil (není z ČR) a přestal se mi nabíjet do 100%. Vždycky skončí tak na 69%, už jsem vyměnila i baterii, ale nepomohlo. Taky mi blbne konektor, musí být vždycky podepřený, aby se mobil nabíjel. Nevíte, co s tím?

Nejlepší odpověď
Adula.57

Jestli je to možný, tak reklamace. I když není z ČR, měla by se na něj stahovat záruka ne? Nebo potom do univerzální opravny pro telefony, ale bude to docela drahý. Jestli ani jedno není možný a telefon nebyl moc drahý, pravděpodobně bych si koupila novej.

Další odpovědi
JájsemRaibek

opravit :)
No není z ČR, to se bude asi těžko reklamovat. Holt něco se tam pos… a nyní babo raď. Není nad to raději koupit telefon, který má servisní zázemí u nás a je po problému.

lexx

Pokud nepomohla výměna baterie tak bude nalomenej kablík z nabíječky a nabíjení se občas přeruší…to je jenom úvaha tak na dálku. Svízel je v tom že každý mobil má jinou koncovku (konektor) a jiná zpravidla nepasuje, provedením ani napětím… leda sehnat někde v bazaru stejný kus nebo kablík zkrátit o 1–2 cm a připájet koncovku novou, ale kde vzít když je to atyp ?