Avatar uživatele
iceT

Jak vyřešit problém s icq?

Nechce mě přihlásit a informuje mě,že heslo nebo účet je neplatný.
Jednou jsem heslo zapoměla a požádala o nové,které mě bylo posláno na email odkazem,odkaz ale po pár dnech přestal být platný a od té doby si každou chvíli musím žádat o heslo nové.
Jde nějak zařídit,aby nově zvolené heslo bylo platné napořád?Také jsem zkusila icq odinstalovat a nainstalovat znova,ale nic převratného se nestalo.Aplikace se nainstalovala i se stávajícím jménem a uloženými kontakty.
Druhý dotaz:
jde nějak zrušit věškeré informace a platné číslo u icq,pokud je aplikace nainstalovaná od dřívějšího užvatele
?Děkuji.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 3Pro koho je otázka zajímavá? chudst, barnajka, anonym před 4630 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
chudst

  1. nove zvolene heslo – si po prihlaseni zmente na sve. To by melo pomoct.
  2. Ano, sam jsem si zakoupil od jineho uzivatele kdysi petimistne cislo; je mozne zmenit po prihlaseni opet cokoli. Mail, informace, atd.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
kosaaaak

Heslo by mělo zůstavat platné na furt. Patrně děláš něco špatně. Napadají mě tyto 3 možnosti:

  1. Zadáváš heslo s numlockem a všechny písmena ti to píše velký
  2. Máš heslo ve kterém je „y“ nebo „z“ a máš nastavenou špatnou klávesnici (CZ>ENG)
  3. ICQ ti automaticky vyplní heslo, které už je staré a stále si ho pomatuje

Řešení:

  1. Zkontroluj před vkládáním hesla tlačítko NumLock jestli nesvítí
  2. Změň si heslo tak aby neobsahovalo Y ani Z
  3. Vkládej po každé heslo ručně a nenechávej vyplňování na paměti ICQ

Pro jistotu ještě zkus online ICQ, jestli ti to funguje v něm > http://c.icq.com/we­bicq/banias/gb/ic­q/410/WidgetMa­in.html?locale=cs-cz

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek