iceT

Jak vyřešit problém s icq?

Nechce mě přihlásit a informuje mě,že heslo nebo účet je neplatný.
Jednou jsem heslo zapoměla a požádala o nové,které mě bylo posláno na email odkazem,odkaz ale po pár dnech přestal být platný a od té doby si každou chvíli musím žádat o heslo nové.
Jde nějak zařídit,aby nově zvolené heslo bylo platné napořád?Také jsem zkusila icq odinstalovat a nainstalovat znova,ale nic převratného se nestalo.Aplikace se nainstalovala i se stávajícím jménem a uloženými kontakty.
Druhý dotaz:
jde nějak zrušit věškeré informace a platné číslo u icq,pokud je aplikace nainstalovaná od dřívějšího užvatele
?Děkuji.

Nejlepší odpověď
chudst

  1. nove zvolene heslo – si po prihlaseni zmente na sve. To by melo pomoct.
  2. Ano, sam jsem si zakoupil od jineho uzivatele kdysi petimistne cislo; je mozne zmenit po prihlaseni opet cokoli. Mail, informace, atd.

Další odpovědi
kosaaaak

Heslo by mělo zůstavat platné na furt. Patrně děláš něco špatně. Napadají mě tyto 3 možnosti:

  1. Zadáváš heslo s numlockem a všechny písmena ti to píše velký
  2. Máš heslo ve kterém je „y“ nebo „z“ a máš nastavenou špatnou klávesnici (CZ>ENG)
  3. ICQ ti automaticky vyplní heslo, které už je staré a stále si ho pomatuje

Řešení:

  1. Zkontroluj před vkládáním hesla tlačítko NumLock jestli nesvítí
  2. Změň si heslo tak aby neobsahovalo Y ani Z
  3. Vkládej po každé heslo ručně a nenechávej vyplňování na paměti ICQ

Pro jistotu ještě zkus online ICQ, jestli ti to funguje v něm > http://c.icq.com/we­bicq/banias/gb/ic­q/410/WidgetMa­in.html?locale=cs-cz