samicek333

Jak vyřešit problém s fakturační adresou a adresou dodání?

Dobrý den, dneska jsem s kamarádkou objednávala něco přes internet a když kamarádka psala adresu, tak se spletla a k mému jménu napsala svojí adresu. Pak klikla na DALŠÍ a tam jsme si toho všimly, tak jsme daly ZMĚNIT ADRESU a napsaly mojí. jenže před chvílí mi přišel e-mail o objednávce, kde v adrese dodání je moje jméno a moje adresa, ale u fakturační adresy je moje jméno ale kamarádčina adresa. Chci se zeptat, jestli to je velký problém, protože jestli jsem to správně pochopila, tak by balíček měl přijít ke mně, ale faktura ke kamarádce, ale tam je moje jméno. Nevim, jak to vyřešit. Na stránkách je, že e-maily a telefony přijímají každý všední den od 10.00 do 17.00, takže jim už nemůžu napsat, až v pondělí a to může být balíček už na cestě. Co s tím? Vadí ta prohozená fakturační adresa hodně?

Děkuju samicek333 :)

Nejlepší odpověď
anonym

Pokud nebudeš fakturu zakládat do účetnictví, není v tom vůbec žádný problém – v tomto případě jde o to, že mnohé firmy mají někde sídlo a jinde provozovnu (nebo mají provozoven více) a zatímco zboží nechávají posílet přímo na adresu provozovny/en, fakturu směřují na adresu sídla. A – obvykle je faktura, byť s vyplněnou adresou „fakturační“, stejně přiložena k obsahu balíku.
Takže nevadí.

Další odpovědi
elektrikář

Nejlepe se domluvit na vaší dodací poště z listonoškou která má vaší ulici na starosti.
neboj ona pošta není zase tak hr .Takže to v pondělí zkus domluvit se telefonicky.