Piitrs

Jak vyřešit problém při tvorbě videa v Pinnacle studio 15?

Když chci vytvořit film přímo na disk DVD, nejprve mi program renderuje, avšak když dojede na konec a má začít kompilace, napíše program „Vytvoření disku se nezdařilo“.
Místo toho mi občas chvíli po začátku, konkrétně po renderování menu napíše nějakou chybu s reálným časem. Vůbec si s tím nevím rady a na toto video čeká už hodně lidí. Prosím o jakékoliv smysluplné rady. Díky.
Doplňuji:
Problém jsem již částečně vyřešil. Stačilo z filmu odstranit počáteční MENU a video se bez problémů vytvořilo. Proč to ale s menu nefunguje, to jsem nezjistil.

Odpovědi
snookerballs

Poškozené CD, špatně nainstalovaný program nebo CD mechanika též poškozená.