iceT

Jak vyřešit problém?

Koupili jsme starší počítač,takovou tu bednu i s monitorem,ale blbě se na to koukalo,tak jsme jen propojili bednu s tv obrazovkou.Je to paráda,ale v tom problém není.

Nějaká chyba(nevím jaká)spočívá v tom,že se od včera nelze pripojit k internetu-klepnu-li na ikonu internet,vyskočí okno s hláškou diagnostika potíží s připojením,ale když vlezu do oblíbených položek,tak si můžu vybrat,kam chci a taky se připojím.Třeba na uložto.Ale když budu chtít na seznam(domů),opět vyskočí diagnostika potíží s připojením.Takže můžu brouzdat jen po oblíbených položkách a jinde ne. Poradíte jak na to?Děkuji.
Doplňuji:
OS pravděpodobně Windows XP,nevím co měl ten prodejce,připojení přes kabel z wifi routeru,kabel jsme jen strčili do bedny a nic jiného se nenastavovalo,celý týden to fungovalo bez problému.

jakési informace o tom,co jsme koupili-Domácí počítač s procesorem AMD Athlorr XP,Windows XP,grafická karta.
Jinou informaci nemám.

Nejlepší odpověď
Michal Kole

Je správně nastaveno připojení ? Ovládací panely > Sítě ?
Jaký je operační systém ?
Jakou technologií se připojujete ? WiFi, ADSL ?
Je správně nakonfigurován modem/router/WiFi AP ?
Doplňuji:
Zkus restartovat wifi router, třeba se zacykloval, nastavit jej na default (minimum zabezpečení) otestovat funkčnost a pak znova nastavit zabezpečení hide SSDI, kdování WPA2

Musí se to nastavit na obou stranách (router i PC)

nezměnilo se nastavení firewalu v PC ? neinstaloval se nějaký security program (nová verze antiviru s firewalem v rámci automatické aktualizace)