mardwina

jak vyřešit převod finanční částky z účtu který vlastní 11 letá dcera,bez možnosti příkazu k úhradě a výběr hotovosti.

Nejlepší odpověď
sejtanka

Pokud se účtem nesmí disponovat do dovršení plnoletosti dcery,tak s tím moc nenaděláte.Nejlépe bude zajít na pobočku banky,kde je účet založený a snad vám dokážou dát odpověd.

Další odpovědi
Hlada

Přečtěte si konkrétní podmínky dceřina účtu, jaká je možnost převodu peněz. Zpravidla jsou tyto dětské účty konstruované tak, aby je nemohl vybrat nikdo jiný, než dítě po dovršení 18 let.

pokazdejinak

hranice 18 let bohužel platí.
pokud prostředky potřebujete nutně a prokazatelně pro dceru, máte možnost se k nim dostat jen přes soudem určeného opatrovníka (pro disponování těmito prostředky) nvm přesný postup, ale v bance vám určitě poradí

Salvaje

Myslím, že jako zákonný zástupce máte právo účet zrušit.
Nejlíp uděláte, když půjdete do banky a zeptáte se přímo tam.