fyzikar

Jak vyřešit níže popsané potíže v textovém editoru Microsoft Word?

Dobrý den,
když chci psát nový dokument v Microsoft Word a kliknu tedy na ,,prázdný/nový dokument", tak se mi zobrazí dokument, ve kterém je vložen text, který jsem tam asi před měsícem vložila. Ale i když ho smažu, tak při dalším otevření ,,nového dokumentu", je to tam znovu. Jako kdyby to tam bylo nějak přišpendlené. Poradíte, jak se toho zbavit, aby byl nový dokument zase prázdný?

Doplnění: Normální uložení ani uložení jako nefunguje.

Nejlepší odpověď
ivzez

Už jsem Vám odpověděla u původní otázky.

Vymažte text a prázdný dolument uložte jako šablonu „Normal.dot“,
nezapomeňte v dolní roletce vybrat jako typ šablonu.

Další odpovědi
gecco

Zkus Uložit…
!!!

Nebo Uložit jako…