iceT

Jak vyřešit potíž s tabletem?

Dobrý večer, kamarádka měla tablet v kabelce, hodila ho tam jen tak zamčený tlačítkem,ovšem po vyndání z tašky tablet nereaguje ani na tlačítko vypnutí. Obrazovka tabletu je černá,s figurkou androida na zádech s otevřeným bruškem a vykřičníkem v trojúhelníku. Pod ním je pak nápis -nicio comanda. Co s tím? Nechat vybít, a pak znova nahodit? Díky za odpovědi.

Nejlepší odpověď
jáára

Je v recovery. Vypnout by měl jít. Případně vyndat baterku nebo nechat vybít.
Měli by fungovat tlačítka hlasitosti a vypínač.

  • = zpět
  • = dolů

Vypínač = Enter

Další odpovědi
Nechápavé

Souhlasím s Jáárou

anonym

Koupil bych jinou kabelku.

iceT

Jugare, máš tam chybu, celá věta by měla znít „Koupil bych ti novou kabelku“.:-)

anonym

Jo.

gecco

IceT – i ty tam máš chybu…
😉
Věta by měla znít:
„Koupil bych ti novou kabelku od Vujtóna…“
😉

briketka10

😁 😁 😁