Barbarella

Jak vyřešit chybové hlášení fotoaparátu? Olypmus TG-1 – hlásí po zapnutí „chybu spojení“.

Jak vyřešit chybové hlášení fotoaparátu? Olypmus TG-1 – hlásí po zapnutí „chybu spojení“. Nejprve se ukáže obrazovka, jako před focením, ale ihned nato tam vyskočí tohle hlášení n černém podkladu. Než začal takto „blbnout“ tak začala poblikávat přední dioda a blikala i při vylém fotoaparátu (dokud jsme nevyndala baterii). Prosím pora%dte co by to mohlo být? Když jsme volala do servisu Olympusu, tak mi bylo řečeno, že mají jednorázový poplatek na opravy 3 250kč!!! Děkuji

Odpovědi
mosoj

Mowlo TG 1 nemá wifi.

Může se jednat o problém s GPS.
Proveď reset do továrního nastavení. Vyndáním aku ho ale neuděláš !!!!!

Musíš do menu „nastavení“ a najít v menu.

anonym

Zřejmě máš ve foťáku nastavení spojení s tiskárnou (apod.), kterou foťák nyní nemůže najít – koukni do konfigurace…
Doplňuji:
Díky za opravu, Mosoji, podle SNS_Uploadu jsem se domníval opak, ale zřejmě máš pravdu…