Kordex

Jak vyrendrovat video

Jak vyrendrovat(snizit velikost videa) video ve windows live movie markeru?

Odpovědi
led

Každý videoeditor má možnosť nastavenia základných parametrov výsledného obrazu.
Ak znížite veľkosť výstupného obrazu – rozlíšenie, použijete komprimovaný formát, možte sa dostať dokonca až na 1/10 pôvodnej veľkosti.
Príklad:
viem, že video budem prehrávať na klasickom PAL DVD prehrávači. Nastavím veľkosť na PAL DVD a nie na vysoké HD. Ak budem prehrávať na malom fomáte tabletu, nastavím rozmer tabletu a použijem formát flv