martin14

Jak vyrenderovat obrázek do HD?

Je možnost renderovat obyčejný obrázek do HD, tak aby měl lepší detaily, velikost obrázku by mě neomezovala

Nejlepší odpověď
Orange

Ne, tu dodatečnou kvalitu nikde nevyčaruješ.

Další odpovědi
badisko

ale jen castecne ..a renderovani bych tomu nerikal ..ale jde to ve zonerPhoto studiu 15 nebo ve Photoshopu..ale jen vyhlazovani nic vic …

mosoj

Detaily máš maximální v originálním rozlišení.
Pokud chceš zvětšovat rozměrově obrázek musí se chybějící pixely podle nějakého algoritmu dopočítat a převzorkovat ( resampling). Větších detailů ale nedosáhneš. Kde nic není ani smrt nebere.