Neonka

Jak vyprat džíny, aby zbytečně neztratily barvu ?

Nejlepší odpověď
ten který je

Já peru džíny tak,že je obrátím naruby.Pokud nejsou moc špinavé,peru je na rychlé praní.

Další odpovědi
hanulka11

Já to dělám také tak -peru naruby a můžeš koupit v drogerii barvu na přibarvení džín, pokud už k oprání došlo.
Doplňuji:
nebo si kup toto

Dedra JEANSER prací gel na džíny

unhoney

Obrátit na ruby a použít prací gel na tmavé prádlo,hlavně ne prášek,ten vždy vyžere barvu.A prát na max.40 stupňů a na šetrný program.