Martina S.

Jak vyprat černé strečové džíny?

Jak vyprat černé strečové džíny aby se po usušení na na nich neobjevily bílé pruhy?

Nejlepší odpověď
1popelka1

Já je peru normálně (naruby) v pračce, prací gel (místo prášku) a šmouhy od bílého prášku nemám.

Na džíny by se neměla používat aviváž.

Jen jedna nohavice, to se mi tedy ještě nikdy nestalo. Možná proto, že mám rifle od vietnamců za 500,– 🙂

Další odpovědi
ReHu

Naruby, na max.40st, na šetrný progam, přípravkem na barevné prádlom ( kvalitní přípravky se ropzpouštějí dobře a jsou i dobře vymáchatelné)

Leny22

Já používám rychlorozpustný prací gel na džíny a denimy, který nezanechává stopy na prádle. Koukni na mé web stránky a najdi si Dedra.cz, mohu sehnat, objednat, napiš si na email Wanny211@email.cz

Zdroj: www.trvaly-prijem49.affi­liateweb.cz

Martina S.

To není od prášku, ale jak to uschne tak jsou tam bílé pruhy které bohužel už nejdou odstranit. Je to jen na jedné nohavici. Druhá je dobrá. Možná že se musí pořádně vypnout před pověšením. Je to škoda protože je to dost vidět a ty džíny stály přes 6000Kč.