iwetax

Jak vyprat boty?

Včera jsem promokla a ještě v botách šla asi 4hodiny, tak si asi dokážte představit jak smrdí. Boty jsou podle mě kvalitní, tak by vyprání měli vydržet , jak by jste to udělali vy?

Nejlepší odpověď
rynek878

boty i ze semiše peru v pračce na 30 v Lanze,nesušit na přímém slunci ani na topení.

Další odpovědi
roxy52

Taky je pereme na 30°C.Jenom u těch hodně nekvalitních zbudou jenom železný sponky na tkaničkách :))

anonym

ja je davam do pracky na 30stupnu by se jim nemelo nic stat

devitkac

Jestli jsou kvalitní, tak by praní v pračce měly zvládnout. Jestli můžu mít jeden tip, tak zkuste mrknout na tenhle návod jak prát boty: https://napovi­me.cz/navod/jak-prat-boty/ mají tam pár docela užitečných rad.