nesvalnatej

Jak vypracovat bříšní svalstvo? (buchty :D )

Doplňuji:
A jaké cvičení prosím ? :P

Nejlepší odpověď
hanny 2

Kup si posilovací stroj Ab Rocket – mám ho asi 4 roky a když budeš denně cvičit aspoň 5 minut,tak se výsledky dostaví.Nezabere moc místa a neničíš si na tom při cvičení páteř.Břišní svalstvo se fakt zpevňuje nejhůř!Zde odkaz –

http://www.top­shop.cz/index­.asp?tn=produc­tview_v2&cid=17­1027&pid=58248&c=752&csu­=ab-rocket&cex=1584­1&med=seo&orig=mcn&vir=­no&src=cz_seo_ab-rocket_seo_sa_pro­mika&referrer=pro­mika_seo

Další odpovědi

Stači sportovat, plavat,behat,hlavne posilovat.

anonym

Nejspíš bych doporučila kulturistiku. Ta se zaměřuje na vypracovávání jednotlivých svalů nebo skupin svalů. Také v posilovně se dá zaměřit jen na určité tělesné partie.
Nejjednodušší cvik na posilování břišního svalstva je povolování a zatahování bříška – dá se dělat kdekoliv a kdykoliv a málokdo si všimne, že právě cvičíte.

ReHu

No, vidím, že jsi tu nový, takže:

  1. není potřeba vkládat opakovaně stejné otázky. Vydrž a když někdo bude vědět, poradí ti.
  2. než položíš otázku, podívej se, jestli už nebyla několikrát zodpovězena

Jako ta tvá.

http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/brisni-svalstvo

http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/nejucinejsi-cvik-na-bricho

venkovan

Kup si zástěru s patřičnou fotografií.

Damiana

Sklapovačky – ale správně, poctivě a často. Děsně to bolí, ale musíš to vydržet – a je to zadarmo! Výsledek nečekej za měsíc, ale racionálně, po půl roce bude určitě vidět výsledek – tedy pokud nejsi extra obézita, která nikdy neprovedla tělocvičný prvek!
Když je nakombinuješ s plaváním, které zapojí a protáhne všechny svaly v těle, nebude tvůj pupek jako ten líného Honzy, ale spíš jako pekáč buchet od jeho mámy. 🙂