luky.1986

Jak vypovědět smlouvu (zrušit účet) u provozovatele hazardních her?

Hraji poker u jednoho poskytovatele hazardních her v ČR. Chci zrušit účet a jít ke konkurenci. Emailová podpora mi odpověděla, že je potřeba poslat JEJICH vyplněný formulář a žádost, kterou mi pošlou na mojí adresu nebo emailem s úředně ověřeným podpisem. Přijde mi, že je to jen snaha, aby si to spousta opravdových gambleru mezitím rozmyslela. Opravdu jen nestačí poslat písemnou výpověď nebo to nejde elektronicky zasláním žádost?

Odpovědi
Nassin

Asi ne, jinak by ti podpora nesdělila co od tebe požaduje.
P.S. To nemáš jinou zábavu než hazard?

autacek

Emailem jde poslat dokument s úředně ověřeným podpisem jen velmi těžce. Chtělo by ten mechanismus nějak lépe popsat. Ale jinak je pochopitelné, že pokud by mělo dojít k výplatě zůstatku, potřebují si ze zákona ověřit tvou totožnost.

Brání ti něco se tam pouze jen nepřihlašovat?

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

luky.1986

Nassin: Asi ne je mi uplně k ničemu.
P.S. To nemáš jinou zábavu než zbytečně reagovat na otázky o kterých nic nevíš?

seraphico

O jakou společnost se jedná?

Nassin

Ale já o hazardu něco vím. V 70 letech jsem hrál korunového mariáše, a přišel jsem o spousta korun.