agentpv

Jak vypočítat rozhodnou dobu pro získání podpory v mém složitém případě?

Mám prac. sml. od 1.7. – 26.11.2018 + od 1.5. do 30.11.2019. mi­nimálně 4 chybějíci dny pro získání podpory budu muset odpracovat někde na DPČ. Z čeho se mi v mém případě vypočítá rozhodná doba pro výpočet podpory? Do svém práce se budu chtít zase za rok vrátit, proto budu hledat jen krátkodobou brigádu.

Odpovědi
nyjono

Proč v tvé složitém případě řešíš 4 dny a nejdeš prostě někam pracovat?

ivzez

Podpora se vždy počítá jenom z posledního zaměstnání.

Pokud kvůli podpoře nastoupíte na 4 dny někam na DPČ,
bude se počítat z pravděpodobné odměny za měsíc práce na DPČ.
(Tj. ± z poloviny běžné mzdy.)

Normálně někam nastupte na plný úvazek, v pracovní smlouvě
si sjednejte zkušební dobu a pak uvidíte. Buď se Vám tam bude
líbit a zůstanete, nebo ve zkušební době skončíte.

Poznámka:
Opakování otázky stejným uživatelem je porušením pravidel.