FlAsh_7

Jak vypočítat, kolik bych měl mít zainvestováno s kolika % ziskem s určitým obnosem?

Nejlepší odpověď
Funna

bože, ty máš ale znatené dotazy!…v podstatě se ptáš: hádej, na co myslím!…
pokud chceš relevantní odpověď, musíš dát i jasnou otázku a ne tyhle virtuální bláboly…

Další odpovědi
elkon

Najdi si makléře, který bude mít trpělivost.

Dochy

Jak to máme vědět? A jak máme vědět, jaký budeš mít zisk?

Edison

I kdybys toto dovedl vypočítat, tak je potřeba spočítat, s jakou jistotou je výsledek pravděpodobný.

Pepa25

Minimální očekávaný výnos si musí každý investor určit sám 😉
Obecně se očekávaný výnos počítá jsko součin výnosností jednotlivých variant a jejich pravděpodobností. Např. mám investici, která s 80% pravděpodobností vynese 10% a s 20% rizikem ji odepíšu (výnos nula). Očekávaný výnos je v takovém případě 8 %.