MonkeyKing

Jak vypočítat GPA, pokud nestuduji ještě VŠ?

jak vypočítat ze známek GPA?
Doplňuji:
alesh chytrej jak rádio
psal jsem, že jsem na SŠ a tam žádný kredity nemáme – a teď si hledejte na googlu co s tím!

Nejlepší odpověď
Alesh

Znáš Google? 🙂

Zdroj: http://www.strejda-google.cz/#Jak+vy­po%C4%8D%C3%AD­tat+GPA

Další odpovědi
Lamalam

Nejprve musíš naše známky převést na klasifikační systém té země, pro kterou GPA počítáš. Každému hodnocení se potom musí přiřadit patřičné body, např. v USA je pro známku „A“ hodnota 4 body, pro „B“ 3 body atd. Výsledek pro každý předmět vynásob počtem kreditů. Celkový výsledek vyděl počtem kreditů a máš GPA.

Emefej

Jseš na SŠ a žádné kredity nemáte? Tak v tom případě se nehoň za americkým GPA a spočítej si hezký český průměr.