Bronixx

Jak vypočítám plochu podlahy… ?

Jak vypočítám plochu podlahy u místnosti která má tvar čtvrtky oválu navíc s různými výseky? Existuje bezplatný program kam bych nakreslil obvodové čáry, zadal parametry a dostal bych výsledek v M2? Děkuji

Nejlepší odpověď
Mc Merkurion

ano,takových programů je víc,chce to jen hledat,namátkou si vzpomínám např na Google SketchUp

Další odpovědi
anonym

O programu nevím, sama bych si s jeho hledáním nelámala hlavu. Máš určitě k dispozici metr nebo pravítko a pokud znáš vzorečky, tak plochu podlahy tréninkově s chutí spočítáš. Jestliže se Ti do toho nechce, tak zkus pohledat stavební plány.