kuřečikn

Jak vypočíst páku plácačky na mouchy a podle toho zvolit vhodné (výkonné) servo?

Jde o to, že potřebuji ovládat servomotorem a následně arduinem plácačku, která bude plácat do stolu. Asi budu potřebovat vědět váhu plácačky, délku ramena a nějaký vzorec(páka)…Děkuji

Odpovědi
Conchus

Když něco takového potřebuješ, tak ti vůbec neuškodí, když se tu trochu fyziky naučíš.

kuřečikn

Ach děkuji, rada nad zlato! Chápu, že má otázka je trochu jiná než na těchto stránkách běžnější otázky jako: Seženu redukci z autozásuvky do běžné zásuvky? Je LED osvětlení zdravé? Vyplatí se? atd…Pokud Vám tedy šlo jen o další body za Vaši zbytečnou odpověď tak to klobouk dolů…