baryyk500

Jak vypnout zvuk?

Mám iPhone 5s a chci vypnout zvuk při foceni ale nevim jak. Přepnutí do Tichého režimu nefunguje. Díky za odpověď

Odpovědi
Jiří Bohumil

Zkus mrknout na staré odpovědi:
Jak vypnout zvuk foťáku u android 4.2.2? (3 odpovědi)
Jak vypnout zvuk při fotografování na telefonu Samsung (1 odpověď)
Manuálně možno – strčit sluchátka, nebo pouze samostatný konektor do sluchátkové zdířky.

cochee

Bohumilova odpověď je částečně neefektní, jedná se o iphone, ne o android ani Samsung.

Našel jsem velmi kuriozní odpověď, týká se iphonů pro japonský trh. Je to tvůj případ?
Jedná se o to, že japonské iphony neumožňují ten zvuk závěrky vypnout, kvůli toho, aby nebylo možno fotit nepozorovaně, zřejmě jde o nějaký japonský národní sport, fotit tajně. Jestli to má nějakou oporu i v japonském právu, to netuším. Zdroj: (v angličtině).

Doplnění: až teprv teď studuju celé to vlákno, které jsem uvedl a ono se to týká i iphonů z jiných zemí, namátkou Jižní korea, Indie. Problém by měla řešit fotoaplikace, jmenují tam Manner Camera nebo S Camera. Ty by měly umožnit zvuk při focení vypnout.

Zdroj: http://discus­sions.apple.com/thre­ad/6545682?star­t=0&tstart=0