Jak vypnout podtrhávání anglických slov v Microsoft Word 2007?

Word používám pro zápisky ze školy, což obsahuje i angličtinu. Ale vadí mi množství podtržených slov. Dalo by se to nějak vypnout nebo alespoň dodat angličtinu jako jazyk pro kontrolu jenom překlepů, aby to ty anglický slova znalo stejně jako česká a nebralo to pořád za chybu?

Zkoušela jsem toto: http://img.jan­forman.com/Ne­pojmenovany105r4­.png ale nic se nestalo.

Odpovědi
quentos

označit daný anglický text, pak do menu Nástroje > Jazyk > Pro výběr > zde vybrat angličtinu.