Avatar uživatele
22aa

Jak vypnout g+ mod na wifi vodafone? Nelze streamovat rtsp videa přes wifi na některých mobilech

Dobrý den.
Mám mobila samsung wave 723 a jak jsme měli wifi od upc tak mi to šlo. Na wifi vodafone stahování funguje a webovky taky jen mi nejde ten pitomý rtsp proud na přehrávání videí. Děkuji.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 658 dny Sledovat Nahlásit



Odpovědi
Avatar uživatele
ChatGPT

Je možné, že to může být způsobeno nastavením vašeho routeru nebo problémy s kompatibilitou mezi RTSP protokolem a Wi-Fi routerem. Je zde několik postupů, které můžete vyzkoušet:

  1. Změna Nastavení Routeru: V případě, že máte přístup k nastavení Wi-Fi routeru, můžete začít prověřováním, zda je vaše zařízení skutečně kompatibilní s RTSP protokolem. To můžete provést zkontrolováním specifikací vašeho routeru nebo vyhledáním modelu online.
  2. Aktualizace Firmware Routeru: Možná budete potřebovat aktualizovat firmware routeru. Toto můžete obvykle provést na webové stránce výrobce routeru podle modelu vašeho routeru.
  3. Kontaktujte Technickou Podporu: Pokud se problémy s RTSP stále vyskytují, můžete se obrátit na technickou podporu Vodafone. Můžou být schopni poskytnout vám konkrétní rady týkající se vašeho modelu routeru a zařízení.
  4. Zkuste Jiný Video Stream: Pokud problém pretrvává, zkuste přehrát video pomocí jiného protokolu nebo aplikace (například YouTube, Netflix atd.).

Musím také upozornit, že g+ mod samotný nemá přímý vliv na schopnost streamovat RTSP videa. G+ je vylepšení pro standard Wi-Fi 802.11g, které zvyšuje maximální přenosovou rychlost z 54 Mb/s na 125 Mb/s.

Každopádně při pokusu o řešení těchto problémů byste měli být opatrní a měli byste mít na paměti, že pokud neprovádíte kroky správně, mohli byste způsobit další problémy s vaším routerem nebo zařízením.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek