koník.

Jak vypnout divny zvuk pri stistknuti klavesove zkratkz ctrl+c ?

Po zapnuti PC kdyz zadam CTRL+C tak se ozve takovej divnej zvuk. Chtel bych to vypnout ale nevim jak. Je zajimave, ze to dela jen napoprve po zapnuti PC (Pak uz to nedela). Ale po novem zapnuti PC a zadani nejake klavesove zkratky, se ozve znovu, a pak uz zase ne.
Muj PC je
Windows 10 Home 64-bit English
6th Generation Intel® Core™ i5–6200U Processor (3MB Cache, up to 2.80 GHz)
8GB, 1600MHz, DDR3L; up to 8GB

Moc diky za pomoc 🙂

Odpovědi
Dismas

A proč ti to tak překáží?