independent

Jak vypnout Cortanu ve Windows 10?

… nebo alespoń odstranit z panelu/spodní lišty,
stejně nemám mikrofon, je mi to úplně na nic.

Nejlepší odpověď
aliendrone

https://superu­ser.com/questi­ons/949569/can-i-completely-disable-cortana-on-windows-10

Další odpovědi
elkon

Co jsem se pídil po různých webech, tak jsem zjistil, že vypnout nejde. Jestli máš ikonu na hlavním panelu, tak ji odepni pravým tl. myši.

led

aliendrone a niečo pre naprostého laika by sa nenašlo? A keď k tomu pridáte pár úprimných a… slovných pokecov, bude odpoveď krajšia.

aliendrone

led>>> Tůůůdle, motorový nůůůdle! Já VĚDĚL, že tento okamžik MUSÍ přijít! :) ;)

Dokud se nedočkám od Vás jasného vyjádření a uznání o tom, že jsem nejkrásnější, nejúžasnější, nejskvělejší atd. aliendrone, tak SMOL PACHOL! Navíc – díky silné vyjednávací pozici požaduji aby to vyjádření bylo velmi uctivé, pokorné a vůbec lichotivé, přinejmenším ještě víc, než nejvíc! ;) :D :D