JohankaDl

Jak vyplatit exekuci? Kdo půjčí?

Ideálně někoho s kým máte zkušenosti. Neřeším pro sebe, naštěstí, ale stejně cením odpovědi :)

Odpovědi
Drap

Banka zřejmě žádná, protože nemáš čím ručit. U ostatních se dostaneš ještě do větších problémů než teď.

Kyta

Zas půjčka,,kolotoč,,a neřeší se nic,prostě pracovat a spácet,pomálu ale jistě,bohužel

LubosHa

http://www.puj­ckavexekuci.cz/ vypadá solidně. Zkusil bych případně trochu googlit před psaním otázky :)

marci1

Bylo by to „vytloukání klínu klínem“. Pokud osoba, jíž se to týká, pracuje, ať zažádá o oddlužení. Pokud jí bude přiznáno oddlužení a exekuovaná pohledávka vznikla před zahájením insolvenčního řízení, není možné v exekuci pokračovat. Exekuce bude přerušena do doby skončení insolvenčního řízení.

Stanislav1

Hmm, doporučuji se vždy při výběru poskytovatele půjček obrátit na nějaký větší srovnávací portál. Tam si udělat během pár minut základní představu o poměrech v dané oblasti a potom už vybírat konkrétního poskytovatele / produkt. Pro informace bych šel třeba sem: http://www.pa­radnipujcky.cz/puj­cka-zdarma a také na další portály, abych si to skutečně prověřil.